Najlepszy CRM hosting – odkryj czym jest! Który warto wybrać?

Najlepszy crm hosting featured image
Ostatnio zaktualizowany: 06/08/2021

Najlepsze hostingi crm

Cloudways

4.9/5

od 10 USD

(miesięcznie)

WPX Hosting

4.5/5

od 20,83 USD

(miesięcznie)

Siteground

4.7/5

od 3.95 €

(miesięcznie)

SeoHost

4.7/5
od 4,00zł

(miesięcznie)

dHosting

4.6/5

od 16,70 zł

(miesięcznie)

Czy planujesz hostować swój i szukasz najlepszych dostawców hostingu CRM? Następnie w tym artykule przedstawię listę najlepszych i najlepszych hostingu na całym świecie. Oznacza to, że dostawcy hostingu  pomogą Ci hostować oprogramowanie , nie ma znaczenia, gdzie się znajdujesz. Twoje wymagania również mogą być różne, a my im możemy sprostać. Nie jest ważne czy potrzebujesz hostingu dla małej firmy, czy nie wiesz czy warto wybrać tani hosting. Pomożemy ci dokonać wyboru z miłą chęcią.

Realizacja działalności zależy od tego, w jaki sposób przedsiębiorcy zachowują silne i zdrowe skojarzenia z potencjalnymi klientami. Oferowany przez Ciebie produkt lub usługa nie ma znaczenia, ale rozwój i dostęp do silnej bazy klientów jest niezbędny do zwiększenia wzrostu i zwiększenia przychodów. Konieczna jest sesja dyskusyjna z obecnymi klientami, aby zaoferować im to, czego potrzebują. I właśnie tam kontakt z CRM ma do odegrania ważną rolę.
Poniżej przedstawiamy najlepszych dostawców usług hostingowych , którzy pomogą sprawnie i skutecznie prowadzić działalność.

1. A2hosting

A2hosting oferuje szeroki dostęp i asortyment alternatywnych konfiguracji w swoich programach hostingowych do tworzenia kopii zapasowych zaawansowanych aplikacji internetowych oraz ograniczeń programistycznych aplikacji. Ich niezarządzane VPS, a także dedykowane platformy serwerowe, obsługują Gentoo, cPanel, Ubuntu, Debian, Slackware, Fedora i CentOS. Rozwiązania A2 jest jednym z najlepszych dostawców hostingu systemów i wyjątkową opcją dla najlepszego możliwość na dostęp do informacji.

A2hosting zapewnia jedno z najlepszych rozwiązań hostingowych podczas pracy dla najlepszych programów , takich jak CiviCRM, SugarCRM, Zurmo i Vtiger
Jest dostarczany ze wstępnie skonfigurowaną usługą optymalizacji A2 dla wysoce rozwiniętego skracania stron oraz buforowania stron internetowych. Ich zoptymalizowany akcelerator strony A2 wykorzystuje Memcached, OPcache, APC i Turbo Cache dla jeszcze szybszych prędkości ładowania stron, z dodatkowymi alternatywami dla włączenia CloudFlare CDN, ESI, SPDY i HTTP / 2.
Cena £
Wspólny rozwiązanie A2hosting zaczyna się od 3,92 USD miesięcznie
Rozwiązania VPS A2hosting dla oprogramowania zaczyna się od 5 USD miesięcznie
Hosting dedykowanego serwera użytkowników dla A2hosting zaczyna się od 9,31 USD miesięcznie
Plusy
Systemy Speedy CRM Web zoptymalizowane pod kątem szybkości i niezawodności
wyjątkowa opcja dla programistów i programistów internetowych, którzy potrzebują alternatywnych opcji dostosowywania platformy
Rozwiązanie „Access Developer” dla właścicieli stron internetowych, umożliwiające zespołowi programistów internetowych prawo do wejścia na konto hostingowe bez udostępniania danych logowania głównego
Pozwala klientom według potrzeb wybrać lokalizację serwera w USA, Europie, a może w Azji

Nadzorowane i nienadzorowane programy hostingowe z szerokim asortymentem rozwiązań technicznych

Znakomity wybór dla WordPressa z sześciokrotnie szybszym ładowaniem strony
Automatycznie organizuje instalacje oprogramowania z najlepszą prędkością i cechami bezpieczeństwa
Rozszerza wielopoziomowe pakiety sprzedawców dla projektantów stron internetowych oraz start-upy CRM Web Hosting
Bezpłatne miejsce na dysku SSD w większości planów kont
Przez cały czas dostępne usługi pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail
Cons
Większość schematów hostingu CMS innych niż WordPress nie zapewnia żadnych dodatkowych atrybutów
Początkujący, którzy nie używają wszystkich narzędzi, nie jest najlepszym wyborem
Usługi Turbo Boost plus Turbo Cache są kosztowne w przypadku VPS plus Schematy dedykowane
Zawyżone ceny dla cPanel, Softaculous, a także dla licencji CloudLinux na programy bez nadzoru
Mój werdykt w sprawie A2hosting jako dostawcy hostingu CRM
Niestety, właściciele witryn oprócz programistów internetowych, którzy są zachęcani do maksymalizacji każdej z charakterystycznych cech i niestandardowych alternatyw konfiguracyjnych dostępnych w schematach A2hosting, najprawdopodobniej skończą płacić za systemy więcej niż oczekiwano. Jest to jednak zamiana na najlepsze konto hostingowe z najlepszymi specyfikacjami sprzętowymi.
Zaleca się, aby usługi A2Hosting mogły być kupowane przez swoich konkurentów przez właścicieli witryn, którzy szukają niezawodnego, doskonałego programu hostingowego z zaawansowaną modernizacją techniczną i kopii zapasowej dla najnowszych standardów internetowych.

2. Fastcomet

Jedno szybkie spojrzenie na recenzje zorientowane na zarządzanie FastComet, a znajdziesz nieodpartą liczbę optymistycznych komentarzy dotyczących ich usług hostingowych w chmurze. Od konkretnej usługi dyspozycyjnej po wyjątkowo sprawnych i odpowiednio przeszkolonych delegatów – wydaje się, że usługodawca osiąga sukcesywne wyniki w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług, a to wszystko w ramach kosztów przyjaznych dla budżetu.
Spójrzmy na zalety i wady Fastcomet najlepszych dostawców usług hostingowych CRM, jak poniżej:
Plusy
W przypadku FastComet zapewnia on bezpłatną rejestrację lub przeniesienie domeny, a także bezpłatne przedłużenia.
FastComet ma kilka centrów danych, które są korzystnie usytuowane na trzech różnych kontynentach – w Ameryce Północnej, Europie, a także w Azji – i stanowi alternatywę dla wyboru centrum danych, biorąc pod uwagę pochodzenie transakcji.
FastComet rozszerza rozsądne, ustalone stawki na cały okres płatności.
Pakiety Fastcomet CloudFlare CDN z ich programami – niezależnie od miejsca, z którego pochodzą Twoi goście, możesz liczyć na swojej stronie, aby załadować dla nich błyskawicę.
Cons
Pomimo konkretnej systemy FastComet, niektóre ostatnio zainstalowane strony internetowe przechodzą przez okresy przestoju; niemniej jednak większość użytkowników zauważyła, że gdy tylko ich konta zostały założone, strony działały bez żadnych przeszkód.
Mój pogląd na Fastcomet jako rozwiązanie tego narzędzia
FastComet utrzymuje swoje sieci ze ścisłą ochroną, aby nie dopuścić do złych działań i ewentualnych ataków. Mają system bezpieczeństwa, który zabezpiecza twoje konto, a także aplikacje przed hakowaniem haseł oraz DDoS, brutalną siłą, a także nadużyciami i bezpieczeństwem złośliwego możliwość, ochroną CageFS i ciągłym nadzorem.
Weryfikacja podwójnej funkcji zapobiega ingerowaniu w twoją wersję i wprowadzaniu zbędnych zmian w Twojej witrynie.

3. TMDHosting

TMDHosting został uruchomiony w 2007 roku i od tego czasu zapewnia niezawodne wsparcie potrzeb klienta przez te 8 lat. Zaczęli od jednego centrum danych. Jednak obecnie firma ma kilka serwerów w USA i za granicą.

Obecnie mają w sumie 4 centra danych w USA – 1 w Arizonie, 1 w Teksasie i pozostałe 2 w Illinois. Dzięki godnemu uwagi rozwojowi TMDHosting stworzyli serwery danych w Unii Europejskiej. Stąd rozwój serwerów na całym świecie zapewnia im możliwość dostarczenia wyjątkowej systemy hostingowej.
Podobnie, jak większość usług hostingowych, TMD CRM Web rozwiązania używa cPanel jako panelu zasilania. W związku z tym, jeśli znasz ten panel sterowania, skorzystanie z TMDHosting Best – zarówno kontakt i rozwiązanie powinno być dla Ciebie prostym zadaniem.
Plusy:
Darmowe codzienne wsparcie i renowacja
Wsparcie jakości 24/7
Darmowa domena
Eksperci od Span zapewniają bezpieczeństwo spamu
Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu sześćdziesięciu dni
Tanie hostingi w rozsądnych cenach
Cons:
Programy VPS są nieco kosztowne
Bardzo mało atrybutów
Moja analiza TMDHosting dla CRM Web hosting
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz wysokiej klasy usługi hostingowej, na której możesz polegać, to jest to TMDHosting. Ponadto usługa hostingowa TMDHosting oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, która skutecznie utrzymuje się przez sześćdziesiąt dni.
Nie będziesz zadawać żadnych pytań i możesz po prostu opuścić swoje konto razem z usługą. kiedy wszystko powiedziane i zrobione, nie stracicie tutaj wiele. Z drugiej strony, możliwości są tym, że docenisz wszystko, co ta usługa oferuje swoim klientom.

zespół pracowników w firmie plan

Co to jest oprogramowanie CRM? Definicja

Firmy, które mają skomplikowane zadania i ogromną bazę potrzeb, mają trudności z utrzymaniem dobrych relacji. Właśnie tam odgrywa swoją rolę oprogramowanie użytkowników.

Wersja systemów, znane również jako oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami, składa się z szeregu aplikacji, które pozwalają koncernom budować stabilne relacje z klientami, zwiększać sprzedaż, konwersje i dochody.

Czym dokładnie jest CRM?

Cóż, zdefiniowanie po prostu systemu CRM pozwala firmom obsługiwać relacje biznesowe oraz powiązane z nimi dane i informacje. Dzięki  będziesz mógł przechowywać dane kontaktowe, zarządzanie potencjalnych i szanse sprzedaży w jednej środkowej witrynie, najlepiej w chmurze, aby dane były dostępne dla wielu w czasie rzeczywistym.
Nawet jeśli układ narzędzia może nie wzbudzać obecnie tak dużego zainteresowania, jak platformy społecznościowe, takie jak Twitter czy Facebook, każdy system oferujący kontakt jest również ustanowiony wokół ludzi i relacji. I właśnie dlatego jest tak cenny dla szybko rozwijającego się biznesu.
Wszelkie firmy w tym zakresie zaczynają od doskonałych relacji z klientami. Jako sprzedawca łącz się z osobami, które wymagają Twojego produktu / systemy . Niemniej jednak, w miarę rozwoju firmy, połączenia biznesowe stają się coraz bardziej skomplikowane. Po prostu nie jest to kwestia umowy między sprzedającym a kupującym.
Podejmujesz się zarządzania wieloma stowarzyszeniami, z czasem i w ramach każdej firmy, z którą współpracujesz. Musisz udostępniać dane w asortymencie zespołów we własnej firmie, które kontaktują się z tymi samymi klientami. Układ informcji może działać jako kluczowe centrum nerwowe do obsługi kilku połączeń, które występują w rozwijającej się firmie.

Cele CRM

Jeśli chcesz najwięcej skorzystać z systemu CRM, musisz mieć zrozumiały zestaw celów. Mimo że zarządzanie relacjami z klientami można z grubsza określić jako procedurę budowania, a także utrzymywania doskonałych relacji z klientami, istnieje wiele ulepszeń, które dobrze przygotowany plan systemów może w tym pomóc.
Mogą one obejmować dowiedzenie się więcej o wymaganiach dotyczących personelu, abyś mógł oczyścić swoje poszukiwanie talentów, dostosować swoje wysiłki twórcze i zapasy, aby lepiej sprostać wymaganiom docelowego rynku lub poprawić reputację online między innymi. Cele mogą być następujące:
Aby uprościć procedurę marketingu i sprzedaży
Aby zwiększyć efektywność w call center
Aby zaoferować lepszą obsługę klienta
Aby wykryć nowych klientów i zwiększyć przychody
Bardziej efektywnie sprzedawać produkty / systemy 
Wybór dokładnej technologii CRM to niezawodny proces
Wskazówka jest taka, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Żadne pojedyncze wersja lub metoda CRM nie zapewni natychmiastowego sukcesu każdej firmie. W przypadku średnich i małych przedsiębiorstw warunek ten jest nietypowy w stosunku do dużych firm.
Większość pakietów oferuje wyjątkową automatyzację sił wiedzy o sprzedaży, jednak nie jest równie dobrze zintegrowana z telefonią komputerową, ani nawet z Internetem. Są one wystarczające dla średnich i małych firm, ale nie dla dużych firm. Połączenie różnych programów do łączenia baz danych, możliwość do zarządzania kontaktami, oprogramowania do hurtowni danych, a także pakiet CRM pozostanie włączony, aby pomóc uaktualnić małe firmy.
Mam nadzieję, że podoba Ci się nasz post. On Top 3 dostawca hostingu CRM. Myślę, że całkiem nieźle sobie z tym poradziliśmy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, skorzystaj z poniższego pola komentarza, a my zaktualizujemy Cię jak najszybciej.

plan na działanie firmy rozpisany na tablicy

Darmowy program hostingu crm

Wiesz, jak irytujące może być zadzwonienie do działu obsługi klienta i powtórzenie informacji o koncie pięciu osobom, które kierują zapytanie do działu za działem. Po co poddawać się tym samym systemem?
Przyjemne wsparcie może mieć znaczenie. Badanie przeprowadzone przez American Express pokazuje, że 91% niezadowolonych nie kupi od tej firmy ponownie – ale 70% niezadowolonych konsumentów, których problemy zostały rozwiązane, powiedziało, że wróci.
Wersja systemów (zarządzanie relacjami z klientami) zapewnia markom scentralizowany system agregacji i przeszukiwania danych klientów – śledzenie potencjalnych klientów, nadzorowanie interakcji z klientami i zarządzanie kontaktami w kampaniach marketingowych. Elastyczne programy mogą pomóc firmom każdej wielkości pracować wydajniej i zapewniać lepszą obsługę. Dla małych i średnich firm poszukujących niedrogiego rozwiązania online sklasyfikowaliśmy najlepszych hostów, którzy zapewnią infrastrukturę o dużej mocy potrzebną do uzyskania lepszego wglądu w działalność firmy.

Najlepsze ogólne usługi hostingowe CRM

Rozwój i utrzymanie klientów są kluczowe dla sukcesu firmy, a informacje gromadzone przez programy CRM mogą być kopalnią złota. Oprócz identyfikacji potencjalnych nowych właściciele firm mogą odkryć możliwości sprzedaży lub sprzedaży krzyżowej nowych produktów i funkcji. Według Market Research Future, przy tak dużym zagrożeniu dla przedsiębiorców, globalny rynek możliwość CRM osiągnie do 2023 r. 35 mld USD.
Zamiast polegać na obszernych arkuszach kalkulacyjnych lub długich wątkach e-mail w celu zilustrowania danych dotyczących sprzedaży lub lojalności klientów, najlepsza wersja CRM utrzymuje informacje na wyciągnięcie ręki w wysoce zorganizowany i kompleksowy sposób. Programy optymalizują procesy sprzedaży, wsparcia i marketingu, automatyzując określone e-maile, ostrzegając pracowników, gdy wymagane są dalsze działania, oraz monitorując działania na koncie.
Podczas gdy platformy klasy korporacyjnej, takie jak Microsoft Dynamics lub Salesforce, wymagają dużych inwestycji i złożonej infrastruktury hostowanej, wiele mniejszych, bezpłatnych lub otwartych platform jest dostępnych dla mniejszych organizacji za pośrednictwem ich konta hostingowego. Na przykład SiteGround, nasz najlepszy wybór do hostingu systemów, automatyzuje instalację oprogramowania CRM za pomocą skryptów za jednym kliknięciem i może być najlepszym możliwym do wykorzystania atutem infrastruktury zorientowanej na wydajność i przyjaznej obsługi klienta.

Kwestie bezpieczeństwa

SiteGround jest znany w branży hostingowej z praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów. Natomiast jeśli interesuje cię odmienny typ hostingu, nic straconego. Wróć do rankingu najlepszej usługi hostingowej i znajdź najlepszych w wybranej kategorii.

Jako jeden z pierwszych hostów pionierskiej bezpiecznej izolacji kont i kontenerów Linux, firma zbudowała również własne rozwiązania w zakresie buforowania, monitorowania serwera, tworzenia kopii zapasowych, ochrony przed atakami typu brute-force, śledzenia problemów i obsługi równoważenia obciążenia

Tomasz Raczek

Tomasz Raczek

Leave a Replay

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie hostingowym dla ponad 100 różnych użytkowników.

Webhosting Reviews

Follow Us

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wij respecteren uw privacy

Scroll to Top