Najlepszy darmowy hosting – za darmo i BEZ REKLAM

Najlepszy darmowy hosting featured image
Ostatnio zaktualizowany: 16/07/2021

Najlepsze darmowe hostingi

Cloudways

4.9/5

od 10 USD

(miesięcznie)

WPX Hosting

4.5/5

od 20,83 USD

(miesięcznie)

Siteground

4.7/5

od 3.95 €

(miesięcznie)

SeoHost

4.7/5
od 4,00zł

(miesięcznie)

dHosting

4.6/5

od 16,70 zł

(miesięcznie)

Hostinger.com - prawie za darmo​

Hostinger nie jest całkowicie darmowy, ale jest dość blisko. Ta firma oferuje niedrogi hosting dla szerokiego grona przedsiębiorców internetowych.

Do ich najbardziej przystępnej usługi należy pojedynczy hosting, kosztuje obecnie zaledwie około 4 złotych miesięcznie. W ramach tej usługi – dzięki tej nominalnej miesięcznej opłacie otrzymujesz mnóstwo wspaniałych funkcji. Opinie dotyczące tej firmy są pozytywne.

Wspólny plan oferowany przez ten hosting jest idealny dla początkujących programistów, którzy chcą szybko i łatwo uruchomić swoją stronę internetową. Hostinger oferuje dostęp do bogatego w funkcje narzędzia do tworzenia witryn. Jest stosunkowo łatwy w użyciu. Piękna strona internetowa to już nie wyzwanie, nie musisz mieć wiedzy technicznej.

Po uruchomieniu witryny możesz utrzymywać ją na intuicyjnym panelu sterowania.

Hosting nie oferuje cPanelu opartego na Linuksie, do którego możesz być przyzwyczajony, ale platforma wewnętrzna oferuje wiele wspaniałych funkcji, które dają kontrolę na wyciągnięcie ręki. Ważne że jest to darmowe i masz dostęp do plików php.

Obszary, w których ten hosting wyróżnia się, to jego dostępność i szybkość. Ta platforma hostingowa rywalizuje z jednymi z najlepiej ocenianych płatnych hostów pod względem szybkości. Gwarantują również 99,9 procent czasu sprawności usługi, co jest imponujące ze względu na ich niską miesięczną stawkę.

Współużytkowany plan oferowany przez ten hosting obejmuje 10 GB miejsca na dysku, dzięki czemu można bezproblemowo utworzyć witrynę multimedialną. Ma również 100 GB przepustowości. Jedną wielką zaletą rozpoczynania od prawie bezpłatnego planu jest to, że możesz łatwo migrować na wyższe poziomy, gdy tylko będziesz gotowy.

Hostinger oferuje dla swoich użytkowników szereg różnych planów, z których każde konto zawiera zupełnie nowe funkcje, których możesz użyć, aby pomóc w rozwoju witryny i promocji domeny.

Cechy:

 • 1 darmowa strona internetowa
 • 10 GB miejsca na dysku
 • 100 GB przepustowości
 • Gwarancja dostępności na poziomie 99,9 procent
 • 1 konto e-mail
 • Wsparcie usługi przez czat na żywo 24/7
 • Instalacja popularnego CMS jednym kliknięciem
 • 1 baza danych MySQL
 • 000WebHost.com
 • Hosting 100% za darmo – ale twoja strona będzie offline przez 1 godzinę dziennie… OH!

000WebHost - 10 lat na rynku

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży 000WebHost zyskał doskonałą reputację wśród firm i osób na całym świecie.

Usługi firmy obejmują bezpłatny plan hostingowy, który jest dość elastyczny pod względem funkcji. Co najlepsze, nie ma żadnych reklam. 000WebHost nie zmusza Cię do reklamowania się dla nich lub jakiejkolwiek innej firmy, dzięki czemu możesz stworzyć przestrzeń cyfrową, która jest całkowicie zaspokojona przez odbiorców.

Po zarejestrowaniu się na witrynie firmy 000WebHost masz natychmiastowy dostęp do ich narzędzia do tworzenia witryn i wewnętrznej domeny. Hosting charakteryzuje się więc naprawdę szybkim przygotowaniem swoich usług do użytku.

Hosting oferuje setki szablonów, które można modyfikować za pomocą kilku kliknięć. Nie musisz rozumieć skomplikowanego kodowania w php, a nawet grafiki, aby stworzyć witrynę, z której możesz być dumny.

Platforma hostingowa tej firmy obsługuje większość popularnych języków programowania, takich jak PHP i MySQL. Jest to również jeden z niewielu darmowych hostów oferujących funkcję AutoInstaller. 

Zamiast starać się, aby skrypty działały w Twojej witrynie, hosting pozwala zainstalować wiele popularnych opcji za pomocą jednego kliknięcia. Należą do nich skrypty z Joomla, WordPress Drupal, czy na przykład hostingi Wiki i wiele więcej. Możesz dokonać skomplikowanych aktualizacji swojej witryny za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Cechy:

 • Wsparcie na forum
 • Skrypt AutoInstaller
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Konto na cPanel
 • Gwarancja 99-procentowej dostępności
 • 10 GB przepustowości
 • Hosting 1 MB miejsca na dysku
 • Bez reklam

InfinityFree.net - najnowsza pozycja

InifinityFree jest jednym z najnowszych dostawców hostingu, który oferuje bezpłatne usługi. Jak sama nazwa wskazuje, skupiają się na oferowaniu wielu nieograniczonych funkcji.

Podczas gdy większość darmowych firm ma ścisłe ograniczenia co do ilości miejsca, którą możesz wykorzystać, InfinityFree nie ma limitu co do tych usług.

Hosting oferuje usługi takie jak nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, chociaż host ma swój własny unikalny zestaw ograniczeń, które należy spełnić przed opublikowaniem witryny.

Ten hosting to świetne miejsce do prezentacji mediów. Nieograniczona przestrzeń dyskowa pozwala na bezproblemowe wdrażanie strumieniowych filmów i muzyki.

W rzeczywistości InfinityFree zachęca do tego. Hosting pozwala jednak przechowywać linków do pobrania. Pomaga to nie tylko chronić twoją stronę internetową przed możliwymi problemami bezpieczeństwa, ale także może utrzymywać dobrą wydajność usług i innych hostowanych stron na serwerze.

InfinityFree oferuje również spokój ducha i wygodę. Każdy klient firmy i każda bezpłatna witryna ma certyfikat SSL, dzięki czemu odwiedzający wiedzą, że mają bezpieczny przesył danych z twojej domeny.

W Twojej gotowej witrynie nie ma przymusowych reklam. Chociaż nie oferują bezpłatnych domen, InfinityFree zapewnia bezpłatne subdomeny. Otrzymasz również 10 darmowych kont e-mail, 99,9 procent czasu działania i łatwy w użyciu instalator skryptów.

Cechy:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Nieograniczona przepustowość
 • Bez reklam
 • Wsparcie na forum
 • Instalator skryptów
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 400 baz danych MySQL
 • 10 kont e-mail
strona internetowa na hostingu

Darmowy hosting WWW

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć blog, czy chcesz zapewnić firmie silną obecność w Internecie, utworzenie witryny może być kosztownym przedsięwzięciem. Potrzebny ci jest z pewnością hosting! 

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z związanych z tym wydatków. Musisz nie tylko kupić domenę, ale także hostować ją na serwerze, jeśli chcesz, aby widzowie zobaczyli twoją ciężką pracę. W zależności od hosta internetowego i konkretnej zawartości przestrzeni cyfrowej możesz wydać o wiele więcej na swojej stronie, niż pierwotnie planowałeś.

Na szczęście istnieją sposoby na obniżenie kosztów. Darmowy hosting pozwala szybko uruchomić witrynę. Podczas gdy płacenie za solidny hosting może na dłuższą metę zrobić ogromną różnicę, bezpłatne opcje są świetne dla początkujących.

Mogą pomóc ci utrzymać się w granicach budżetu wraz z rozwojem firmy i dowiedzieć się więcej o tym, co jest potrzebne do posiadania strony internetowej. Darmowy hosting może ci dobrze służyć, dopóki nie będziesz gotowy na uaktualnienie do opcji oferującej więcej funkcji.

Nie wszystkie bezpłatne firmy hostingowe oferują dla swoich użytkowników takie same korzyści lub obsługę klienta. Darmowa służba często wiąże się z wieloma ofiarami danej firmy. Serwery przecież generują koszty.

Aby upewnić się, że nie napotkasz żadnych problemów z konfiguracją bezpłatnej witryny, ważne jest, aby przeprowadzić badania i znaleźć hosta spełniającego Twoje potrzeby. Oto zbiór najlepszych darmowych usług opartych na hostingu na początek.

Czy darmowy hosting jest właśnie dla Ciebie?

Wszyscy lubią darmowe rzeczy, więc firmy i blogerzy często rezygnują z płatnych opcji hostingu na rzecz darmowych alternatyw. Niestety wielu użytkowników dość szybko zdaje sobie sprawę, że było to wielkim błędem. Hosting często okazuje się podobnym przypadkiem

Chociaż bezpłatny hosting może być wspaniałą opcją dla rozważnych z punktu widzenia budżetu przedsiębiorców internetowych, którzy chcą rozpocząć, nie jest to realne długoterminowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb co do oferowanych usług. Bezpłatne usługi są bardzo ograniczone pod względem tego, co mogą zaoferować.

Często bezpłatna usługa wiąże się z wieloma poświęceniami. Ponieważ za nic nie płacisz, platformy hostingowe nie muszą zapewniać poziomu usług i obsługi klienta, który oferowaliby tym, którzy płacą co miesiąc. Może to prowadzić do wielu problemów, w tym do nierzetelnej obsługi, utraty zawartości i usunięcia danych stron internetowych.

Zawsze możesz założyć witrynę z bezpłatnym hostem i ostatecznie przejść na płatny abonament. Jeśli nadal chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, nie rezygnując z jakości, możesz skorzystać z bardziej opłacalnych planów płatnych. Hostingi stale dodają nowe funkcje do swoich usług.

W miarę postępu technologii koszty dodawania większej przestrzeni dyskowej lub przepustowości danych spadają. Tani hosting jest więc bardzo łatwy do znalezienia i obsługi. Dzięki temu możesz łatwo znaleźć rabaty dla nowych klientów lub zaoszczędzić pieniądze, kupując usługę na wiele lat z wyprzedzeniem.

Hosting bez reklam

Hostowanie witryny bogatej w funkcje nie musi kosztować ręki i nogi i wymagać znajomości php. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedniego dostawcę usług hostingowych, który oferuje najważniejsze funkcje – zwróć uwagę na opinie użytkowników.

Powinny także być w stanie zapewnić Tobie i odwiedzającym Twoją witrynę szybką (skracając czas ładowania) i niezawodną wydajność.

Dlaczego zawsze zalecamy płatny hosting, bez utraty danych. Warto mieć jakiekolwiek zabezpieczenie przed utratą wszystkiego.

Bezpłatne hosty, które omówiliśmy w tym przewodniku, są najlepsze, jeśli chodzi o oferowanie wysokiej jakości bezpłatnego, ale trudno im nadążyć za popytem, co oznacza, że ich usługa cierpi. Często okazuje się, że Twoja witryna jest offline, powolna, zawodna i bezużyteczna z punktu widzenia użytkowników. To pokonuje cel bycia online. Jeśli potencjalni widzowie, subskrybenci, klienci nie mogą uzyskać prawidłowego dostępu do Twojej witryny, ponieważ Twoje serwery to bzdura, to po co wkładać tyle wysiłku w zaprojektowanie i wypełnienie witryny treścią?

Innym powodem, dla którego zalecamy płatnego hosta, jest fakt, że masz naprawdę 100% kontroli nad swoją witryną i pełny dostęp do usług.

Dzięki bezpłatnym usługom firma hostingowa jest właścicielem Twojej witryny. Zasadniczo są właścicielami Twoich treści i mogą natychmiast usunąć Twoją stronę internetową lub działalność online.

Alternatywy dla darmowego hostowania witryny

Istnieje wiele alternatyw dla darmowego hostingu. Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po tanich usługach hostingowych, aby zobaczyć najbardziej konkurencyjnych cenowo hosty internetowe dla osób i firm z ograniczonym budżetem.

Polecamy Hostinger tym, którzy nie chcą wydawać dużo na hosting, ale nadal wymagają przyzwoitego hostingu.

kable serwer

Prawda o darmowym serwisie hostingowym

Stworzenie strony internetowej stało się najważniejszym sposobem na rozpowszechnianie wiadomości na całym świecie. Jednak przy pierwszym uruchomieniu możesz nie chcieć wydawać pieniędzy na tworzenie strony internetowej.

Większość ludzi chce po prostu mieć coś szybkiego, łatwego i darmowego. Dlatego podejmując taką decyzję – wybierz dobrze i pamiętaj że profesjonalna firma nie pozwala sobie na przestój.

Na rynku jest mnóstwo darmowych firm hostingowych. Ale jako inteligentny konsument powinieneś wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch.

Zawsze jest haczyk, byle tylko zdobyć użytkowników.

Prowadzenie usługi hostingowej strony internetowej kosztuje dużo pieniędzy.

Firmy oferujące darmowy hosting stron internetowych muszą jakoś zarabiać, inaczej przestaną działać. Jak każda firma, są stworzone by generować dochód.

Robią to, wyświetlając reklamy w witrynie, ograniczając ruch w witrynie, blokując Cię na swojej platformie i / lub sprzedając swoje inne usługi. Niektóre z wyświetlanych reklam mogą nie odzwierciedlać dobrze Twojej marki, a nawet reklamy konkurenta.

Z wyjątkiem witryny testowej prawie zawsze złym pomysłem jest korzystanie z bezpłatnego hostingu witryn. Mamy 36 powodów, dla których darmowe strony internetowe są złym pomysłem, szczególnie dla firm.

Ale co, jeśli masz niewielki budżet?

Być może jesteś organizacją non-profit, która szuka darmowego hostingu WordPress, a może chcesz darmowego hostingu strony dla studentów. Jeśli tu trafiłeś to raczej nie szukasz hostingu premium. Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie w tym artykule.

Jako największa darmowa strona z zasobami dla początkujących, naszym zadaniem jest wyróżnienie drobnych druków, więc podejmujesz właściwą decyzję.

Każda darmowa firma hostingowa na naszej liście gwarantuje, że możesz przechowywać swoją stronę za darmo tak długo, jak chcesz. Jednak zalecamy wszystkim, którzy poważnie podchodzą do swojej witryny, mocno rozważyć skorzystanie z taniego, w pełni funkcjonalnego dostawcy hostingu witryn internetowych. Nawet jeśli twoja firma nie zarabia.

Większość z tych współdzielonych firm hostingowych oferuje bezpłatną domenę, bezpłatne e-maile, bezpłatne SSL, funkcje eCommerce i wiele więcej za 2,75-5 USD za miesiąc.

To w zasadzie „prawie za darmo”, biorąc pod uwagę, że zarobisz dużo więcej pieniędzy na swojej stronie, zwłaszcza jeśli szukasz strony dla firmy.

Płacenie tej niewielkiej kwoty zapewnia dostęp do wsparcia ekspertów i ogólnie lepszą obsługę. Co najważniejsze, zapewnia pełną kontrolę i własność witryny. To powiedziawszy, rzućmy okiem na jedne z najlepszych prawie darmowych firm hostingowych.

Następnie przyjrzymy się najlepszym darmowym firmom hostingowym. Najlepszy stosunek jakości do ceny „prawie bezpłatny” hosting witryny. Pamiętaj, że żadna firma nie daje nic za darmo. Dostawcy ci cieszą się dużą renomą i są doskonałym miejscem dla małych firm na rozpoczęcie działalności.

Niektóre z nich są nawet oficjalnie zalecane przez WordPress, WPBeginner i inne duże organizacje, ponieważ wykazały wysoki poziom jakości i obsługi. Jeśli poważnie podchodzisz do swojej witryny, zalecamy rozpoczęcie działalności u jednego z tych dostawców.

A jeśli zdecydowałeś, że darmowy hosting nie jest dla ciebie, wróć do strony głównej. Znajdziesz tam sporo informacji o tym, która Najlepsza Usługa Hostingowa będzie dla ciebie odpowiednia

FAQ

Czy mogę uzyskać darmowy hosting?

Istnieje cała nisza bezpłatnych hostów stron internetowych, a niektórzy istnieją już od ponad dekady. Ich model biznesowy często obejmuje umieszczanie reklam na stronie lub ustalanie limitów zasobów, które przekonają Cię do przejścia na płatny plan.

Jak mogę hostować moją stronę za darmo?

Proces ten jest podobny do każdego innego zakupu usługi online. Podajesz dane swojego konta i postępujesz zgodnie z instrukcjami z e-maila powitalnego. Nie ma żadnych umów ani żadnych szczegółów fakturowania użytkowników.

Czy darmowy hosting obsłuży WordPress?

WP to program do tworzenia witryn o otwartym kodzie źródłowym i możesz z nim pracować całkowicie bezpłatnie bez kupowania dodatkowych usług. Każdy dostawca obsługujący PHP i MySQL powinien być w stanie obsłużyć wymagania najpopularniejszego CMS.

Jakie są najlepsze darmowe strony hostingowe?

Przewiń artykuł na samą górę i sprawdź w naszym porównaniu darmowych hostingów 🙂

 

Tomasz Raczek

Tomasz Raczek

Leave a Replay

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie hostingowym dla ponad 100 różnych użytkowników.

Webhosting Reviews

Follow Us

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wij respecteren uw privacy

Scroll to Top