Najlepszy hosting SEO – jaki będzie dobry pod zaplecze?

najlepszy hosting seo featured image
Ostatnio zaktualizowany: 14/07/2021

Najlepsze hostingi SEO

Cloudways

4.9/5

od 10 USD

(miesięcznie)

WPX Hosting

4.5/5

od 20,83 USD

(miesięcznie)

Siteground

4.7/5

od 3.95 €

(miesięcznie)

SeoHost

4.7/5
od 4,00zł

(miesięcznie)

dHosting

4.6/5

od 16,70 zł

(miesięcznie)

W tym artykule wyróżnimy pięciu najlepszych dostawców hostingu dla SEO, wyjaśniając, w czym każdy dostawca jest najlepszy.

Co to jest hosting SEO?

Widząc, jak kliknąłeś ten artykuł, domyślamy się, że masz pojęcie o SEO. Ale dla tych, którzy nie wiedzą, oznacza Search Engine Optimization kiedy wybierasz hosting, wyjaśniamy.

Jest to proces poprawy widoczności Twoich domen w Google, który można wykonać na wiele sposobów. Duży wpływ na to mają serwery, które wybierzesz.

Potrzebujesz do tego serwera, a właściwie stworzony na nim hosting stron, które cechuje niski czas ładowania.

Przeczytaj, jak działa hosting seo

Dlaczego SEO jest ważne? Pomyśl tylko, że możesz mieć najbardziej niesamowitą stronę internetową lub sklep e-commerce na świecie, ale to nie będzie miało znaczenia, jeśli nikt jej nie znajdzie. Nie jest tajemnicą, że serwer i hosting ma tu kluczowe znaczenie. A naprawić to możesz już w kilka dni, bez wiedzy technicznej na temat serwerów.

Dlatego powinieneś postawić na najszybsze serwery i hosting, by twoje strony działały ekspresowo. Jeśli zdecydujesz się wybrać odpowiednie usługi hostowania, nie zapomnij o wsparciu klienta.

Nic tak nie psuje rankingów w Polsce, jak niedostępność strony. Nawet jeśli oferujesz treści za darmo. Nie dopuszczasz klientów do działania, i tymczasowo tracą dostęp do plików? Twoja firma traci na jakości, więc wyszukiwarki obniżają ją w wynikach

Twój dostawca hostingu może mieć wpływ na Twoje SEO. Wybierając hosting www skuteczny dla pozycjonowania, warto mieć na względzie że istnieje wiele funkcji, które dostawca hostingu może zaoferować. Ich celem jest poprawić pozycję Twoich domen w wyszukiwarkach.

wykres statystyki witryny internetowej

Zobacz, czy warto kupić hosting seo

Wybierz wiodącego dostawcę serwera oraz domen, aby zwiększyć rankingi wyników i zysków. Inwestycja w hosting może w takim wypadku się zwrócić. Nawet w kilka dni twoje wyniki mogą się odmienić!

Nie jest tajemnicą, że SEO jest ważne, jeśli chodzi o budowanie obecności w Internecie. Już na etapie rozmyśleń hostingowych. Najszybszy hosting seo może odmienić twoje życie. Wybór odpowiednich firm hostingowych dla twoich stron internetowych to kolosalnie ważna kwestia.

Jednak optymalizacja domen w celu uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania nie musi być mistycznym procesem, który wydaje się być poza zasięgiem większości przedsiębiorców internetowych. Szybkie ładowanie danych z serwera sprawi że twoja firma zwiększy swoje wyniki.

Szybkość jest twoim przyjacielem, niepotrzebne są płatne usługi seo. Wystarczy odpowiednio ustawić swoje serwery i wyczyścić kilka stron, a pierwsze efekty pojawią się już za kilka dni. Również wybór odpowiedniej domeny będzie współgrał jeśli posiadasz już hosting seo.

Pewnie, ekspert SEO, Scott Paxton, był w stanie wygrać tysiące dolarów, sprawiając, że jego strona szybko uzyskała ranking za kilka niejasnych słów kluczowych. Serwery, które wybrał należą do najszybszych, więc ładowanie jego stron nie trwa kilka dni, a kilkadziesiąt milisekund.

Już zdałeś sobie sprawę jak bardzo dobór usług hostingowych jest istotny? Dodamy, że w Polsce sprawa ma jeszcze większe znaczenie, a na stronie możesz zarobić pokaźną gotówkę. Wcale nie musisz oferować niezastąpionych usług!

Ale z pomocą prezentowanych tutaj najlepszych w swojej klasie hostów, Twój biznes online z pewnością dołączy do najlepszych wyników internetowych w SERP i uszereguje to, czego szukają Twoi odbiorcy i klienci.

To od czasów serwera zależy grubość twojego portfela. Oferując treści na czas, zachęcasz ludzi do swojej domeny, a za razem firmy. Dzięki temu zarabiasz.Musisz dobrze wybrać i pomóc swojej stronie.

Dobra optymalizacja to podsunięcie produktu pod nos klienta. Działania te wcale nie muszą być kosztowne. Musisz tylko przestrzegać podstawowych zasad, tworząc stronę i wybierając dla tej strony serwer.

Dla kogo optymalizacja strony?

Omawiane tu serwery mogą pomóc przedsiębiorcom w budowaniu obecności w Internecie i optymalizacji wyników wyszukiwania. Optymalizując stronę oszczędzasz transfer swój, hostingu i użytkowników. Dzięki temu wszystko działa lepiej, a strona pozwala na transfer większej ilości plików i danych do bazy.

Dla początkujących właścicieli domen rozpoczęcie działalności w Internecie może być dość proste, a wielu z naszych najwyżej ocenianych hostów SEO ułatwia początkującym użytkownikom. Jeśli to zabrzmi jak Ty, nasz przewodnik dla początkujących przeprowadzi Cię przez najlepsze sposoby na rozpoczęcie pracy.

Dla doświadczonych profesjonalistów oferujemy również przewodnik po najlepszych hostach przyjaznych dla programistów. Pomyśl o tym jak o swoim osobistym podręczniku konsultowania klientów z najlepszymi praktykami biznesowymi i konfigurowania ich z gospodarzami, aby pomóc im konsekwentnie zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Ranking hostingów SEO

1. SiteGround.com

BEZPŁATNY transfer lub konfiguracja nowej strony przy instalacji jednym kliknięciem

DARMOWE automatyczne codzienne kopie zapasowe, CDN, e-mail i SSL

Wsparcie ekspertów 24/7 bez oczekiwania na telefon lub czat

Zalecany przez WordPress jako najlepszy host WordPress

Idealny do firmowego hostingu poczty e-mail z 99,9% czasu działania

2. Hostinger.com

Nieograniczone wszystko, od przepustowości po bazy danych

BEZPŁATNE narzędzie do tworzenia i ulepszeń wydajności WordPress

DARMOWE codzienne lub cotygodniowe kopie zapasowe

Ponad 90 skryptów automatycznej instalacji i niestandardowy panel sterowania

Dostęp SSH i certyfikaty SSL

3. InterServer.net

wszy miesiąc, a następnie 5 USD co miesiąc później

BEZ corocznych umów i NIE nagłych wzrostów cen

Nieograniczona przestrzeń dyskowa, transfery danych i poczta elektroniczna

Nowa domena ma 11 USD z abonamentem 1-miesięcznym (w przeciwnym razie 1,99 USD)

Gwarancja dostępności na poziomie 99,9% i blokada ceny

Po co jest hosting SEO i czy daje efekty?

Teraz wydaje się, że wszyscy są online – od osób prowadzących blogi o cheeseburgerach po korporacje na poziomie korporacyjnym. Biorąc pod uwagę twórców witryn omówionych powyżej i powszechność hostingu przyjaznego dla portfeli na dzisiejszym rynku, koszty i wiedza techniczna nie zniechęcają przyszłych przedsiębiorców i blogerów do wkraczania w krajobraz biznesu online.

Ale to, że dostawca oferuje tanie usługi, nie oznacza, że jego plany mogą wspierać Twoją obecność w Internecie i misję biznesową. Patrząc na najtańszych hostów w branży, jeśli chodzi o SEO, oczywiście wzięliśmy pod uwagę cenę. Jednak wyciągnęliśmy również korelacje między kosztem, dostępnymi funkcjami i poziomem usług.

Wybór dobrego dostawcy

Taki hosting jest nie tylko łatwy w budżecie, ale ich bogate w funkcje pakiety hostingowe z pewnością pomogą Twojej witrynie wspiąć się na rankingi wyszukiwania i zapewnić najlepszy zwrot z inwestycji. Sprawdź recenzje, aby zobaczyć wszystko, co dostajesz za zaledwie kilka dolarów każdego miesiąca.

Najlepszy hosting SEO to większy ruch

Jeśli śledzisz serwery, które są łatwe w konfiguracji, stworzony dla SEO i zalecany przez najlepszych blogerów i specjalistów SEO, nie szukaj dalej niż PC Software Advies. Bezpłatne oprogramowanie typu open source zasila prawie 30% sieci i prawie 60% witryn korzystających z CMS.

W wyniku tego powszechnego zastosowania każdy dostawca hostingu wart swojej opinii zaoferuje zoptymalizowane serwery. Jednak nie wszystko zależy w 100% od serwera, te plany nie są jednakowe.

Aby zapewnić najlepszą wydajność witryny, konieczne jest znalezienie serwera, który dostarcza wstępnie zainstalowane lub instalowane jednym kliknięciem oprogramowanie dzięki czemu zyskujemy dostępność do hostowania nieograniczonej liczby witryn oraz szeroką kompatybilność wtyczek, oraz możliwości przechowywania danych.

Po dokładnych badaniach najlepszego serwera znaleźliśmy powyższe opcje, które są najbardziej skuteczne w branży. Za dostęp do tych danych nie pobieramy żadnych opłat, nawet na utrzymanie domeny i serwerów.

Dostawcy ci ułatwiają przesyłanie pomysłów do Internetu za pomocą kreatorów szybkiej instalacji i instalacji (manualny hosting). Przewiń w górę i przeczytaj każdą recenzję w tabelach. Nie tylko te hosty działają dobrze, ale ich plany są również pełne funkcji stworzonych specjalnie po to, aby pomóc Ci wysyłać słowa do mas.

SEO friendly hosting, czyli hosting przyjazny pozycjonowaniu

Być może największy wpływ, jaki host może mieć na SEO witryny, ma szybkość i dostępność strony oraz bazy.

Czas dostępu do zasobów gra pierwsze skrzypce. Możesz jednak liczyć na naszą pomoc, korzystaj z porad bez limitu. Witryny, które ładują się wolno lub występują nieregularne przestoje, często otrzymują kary od Google, które szkodzą rankingom w wynikach wyszukiwania bezpłatnie.

Dzięki temu możemy w wyszukiwarce wybrać usługi, które są dostępne od razu i za darmo.

Oprócz negatywnego wpływu na SEO powolne czasy ładowania mogą zwiększyć wskaźnik porzucania stron, ponieważ klienci rzadko czekają na załadowanie stron dłużej niż kilka sekund, zanim pójdą gdzie indziej.

To, w połączeniu z niewidzialnością na SERP, może być gwoździem do trumny dla firmy próbującej konkurować na dzisiejszym rynku zorientowanym na Internet.

Szybki serwer to wydajna strona

Odpowiedź na optymalną prędkość witryny może leżeć na dyskach SSD (dyskach półprzewodnikowych) które zamontowane są do kieszeni serwerów. 

Nasze najwyżej oceniane hosty SSD (przeznaczonych dla serwerów) mogą zapewnić 20-krotny wzrost wydajności dysków twardych (HDD). A jeśli połączysz to z hostingiem na VPS (wirtualnym serwerze prywatnym), Twoja witryna będzie błyskawicznie szybka dzięki dodatkowej mocy obliczeniowej, pamięci i dostępnej przepustowości.

Zdałeś sobie sprawę że warto wybrać odpowiednie rozwiązania i dzięki temu uzyskać większy ruch i zebrać więcej danych?

Powyżej znajdują się nasi najwyżej oceniany dostawca hostingu SSD VPS, w tym nasz ulubiony hosting. Dowiedz się, w jaki sposób ten host może pomóc zwiększyć wydajność witryny, współczynnik zaangażowania odwiedzających i przychody.

Tomasz Raczek

Tomasz Raczek

Leave a Replay

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie hostingowym dla ponad 100 różnych użytkowników.

Webhosting Reviews

Follow Us

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wij respecteren uw privacy

Scroll to Top