Najlepszy hosting WWW dla twojej witryny. Jak wybrać tani i dobry?

najlepszy hosting www featured image
Ostatnio zaktualizowany: 28/07/2021

Najlepsze hostingi www

Cloudways

4.9/5

od 10 USD

(miesięcznie)

WPX Hosting

4.5/5

od 20,83 USD

(miesięcznie)

Siteground

4.7/5

od 3.95 €

(miesięcznie)

SeoHost

4.7/5
od 4,00zł

(miesięcznie)

dHosting

4.6/5

od 16,70 zł

(miesięcznie)

Znalezienie dobrych usług hostingowych może zająć dużo czasu i pieniędzy. Chcemy uniknąć też konieczności transferu strony, czy przemieszczeń bazy danych, lub co gorsza utracenia owej bazy. Panel użytkownika musi być prosty.

Do tej pory zarejestrowaliśmy się, przetestowaliśmy i sprawdziliśmy ponad 30 różnych firm hostingowych.

Pakiet na hosting www to również fakt, że mamy dane o ich wydajności i własną domenę.

Czas pracy i ładowania są głównymi najważniejszymi czynnikami przy wyborze hosta na dzisiejszym rynku (obok ich ceny). 

Ranking - hosting WWW porównanie

Oto szczegółowy nasz proces przeglądu:

 1. Rejestrujemy się za pomocą planu hostingowego oferowanego przez usługę hostingową www
 2. Utworzyliśmy pustą stronę i domenę WordPress
 3. Monitorujemy ich działanie, takie jak czas działania i prędkości danych
 4. Sprawdzamy ich funkcje, ograniczenia, ceny i obsługę klienta
 5. Publikujemy żądanie (aktualizowana raz na rok lub 90 dni)
 6. Obecna formuła wyników wyszukiwania w Polsce opiera się na średnim czasie pracy strony, średniej prędkości i koszcie konta. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe dane, zobacz ten ranking.
telefon dostęp do www

DreamHost

Hosting jest bez wątpienia równie poważnym przedsięwzięciem, jak każdy inny. Ale właśnie dlatego fakt, że DreamHost stale oferuje bezpłatną wspólną stronę dla organizacji non-profit oraz pomoc, jest tak znaczący. (Pełne ujawnienie: organizacja non-profit, z którą byłem kiedyś związany, skorzystała z tej oferty i zapewniła aspekty bezpieczeństwa).

Poza tym hosting www DreamHost jest wiodącą firmą hostingową na rynku z wielu powodów dotyczących ich usług. Obsługują własny panel sterowania, serwer jest wygodny i konta są łatwe do zrozumienia. Chociaż telefoniczna obsługa klienta nie jest dostępna 24/7 dni w tygodniu, reagują one na czat na żywo i bilety. Odpowiedzi można spodziewać się w ciągu 1-2 dni.

Firma na start wykorzystuje superszybkie dyski SSD do przechowywania danych, ma bezpłatny certyfikat SSL (dla bardziej bezpiecznego przeglądania stron internetowych) i zapewnia dostęp SSH dla tych planów, które są przeznaczone dla bardziej technicznych użytkowników. Wszelki transfer jednak nie sprawy nikomu kłopotu. Ceny tych produktów są całkiem korzystne, zwłaszcza na większą ilość dni.

Inne rzeczy, które lubimy na pokładzie strony Dreamhost: Po pierwsze, ceny firmy (zwłaszcza za domeny) są dość przejrzyste. W stawkach nie ma ukrytych błędów. Ponadto DreamHost zapewnia 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dając im szansę, istnieje dosłownie zero ryzyka.

Bluehost

Po zarejestrowaniu się w Bluehost otrzymasz bezpłatną nazwę domeny i serwerów na pierwszy rok wraz z bezpłatnym certyfikatem SSL (umożliwiającym prowadzenie bezpiecznej strony internetowej do użytku osobistego lub biznesowego i zapewniającym podstawy bezpieczeństwa przez rok). Fakt, że ssl jest w tym wypadku za darmo to duży plus w porównaniu do reszty rynku.

Jeśli jesteś użytkownikiem, serwer Bluehost jest zdecydowanie dostawcą hostingu i domeny do rozważenia.

Chociaż zarządzany hosting WordPress jest nieco droższy niż podstawowy hosting dzielony, firma oferuje zarówno konkretne plany hostingowe WordPress, jak i panel WooCommerce (wraz ze wsparciem zarządzania). Oferuje również usługę i pakiet migracji witryny za dodatkową opłatą.

Dostawca hostingu www otrzymał punkty bonusowe za swoją politykę regularnego codziennego tworzenia kopii zapasowych, nawet na najtańszych współdzielonych kontach hostingowych. Należy jednak pamiętać, że cena promocyjna konta na niedrogim hostingu dzielonym wzrasta po okresie promocyjnym. To powiedziawszy, Bluehost oferuje wsparcie telefoniczne 24/7, 30dni gwarancji zwrotu pieniędzy i dostęp SSH dla niektórych opcji planu.

Hosting A2

A2 Hosting robi wiele rzeczy dobrze. Oferują serwery Linux i Windows, dyski SSD, buforowanie, CDN i certyfikat SSL dla wszystkich planów. Podczas gdy niektóre plany oferują monitorowanie czasu działania i regularne kopie zapasowe, wszystkie plany oferują skanowanie danych w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz automatyczne łatanie i aktualizacje.

Dostawca hostingu oferuje na start zarządzaną usługę hostingową o nazwie HostGuard. Subskrybenci tej usługi mają dostęp do zespołu pomocy technicznej „Guru Crew” 24/7/365, który zarządza siecią, sprzętem, oprogramowaniem i bezpieczeństwem. Zarządzany hosting www dla klientów WordPress zaczyna się od 9,78 USD / 30dni, a dla klientów VPS od 25 USD / 30 dni.

Dostawca serwera hostingu oferuje solidne plany na rynku, z dobrym wyborem funkcji. Jedyny obszar, który nas niepokoi, to sposób, w jaki prezentują swoje oferty. Podobnie jak wielu dostawców hostingu, ich publikowane ceny są nieco mylące. Nie otrzymasz hostingu za 2,96 USD / 30 dni, chyba że zapłacisz 71 USD, nie za rok, a za dwa lata pracy. W gratisie są nielimitowane bazy danych mysql. Odnowienia są zasadniczo szybsze, chociaż sprzedawca, z którym rozmawialiśmy, doradził, aby poprosić o „rabat lojalnościowy”.

Nie powinno dziwić, że podobnie jak inni dostawcy hostingu strony, w tym przypadku nieograniczone plany A2 Hosting nie są w rzeczywistości nieograniczone. Oczekują, że będziesz korzystać z ich usług jak „podobnie usytuowani klienci”. To jest jak rok na autostradzie. Jeśli wszyscy jadą kilka kilometrów powyżej limitu prędkości, prawdopodobnie nic ci nie jest, ale jeśli maszerujecie szybkim pasem obok innych, prawdopodobnie zostaniecie poproszeni o zwolnienie.

Firma oferuje solidną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (nie jest to co prawda rok), którą nazywają gwarancją zwrotu pieniędzy „Anytime”. Tak … w pewnym sensie, bo nie dotyczy to każdego transferu, jak i również domeny. O bazy mysql nie trzeba się martwić, bo są darmowe. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy w dowolnym momencie, ale po pierwszych 30 dniach, ile otrzymasz, będzie zależeć od boleśnie złożonego systemu proporcjonalnego oceniania i tego jaki wybrałeś pakiet hostingu i bazy.

Ale znowu, operacyjnie są dość silne. Obsługa klienta 24/7/365 jest dostępna nie tylko przez czat na żywo i e-mail, ale także przez telefon. Oferują bezpłatne migracje witryn z pewną uwagą, aby przeniesienie było jak najbardziej płynne. A jeśli chcesz skorzystać z jednego z wyższej klasy planów, firma poświęciła poważną uwagę wydajności i buforowaniu.

Hostinger

Uwaga: 25 sierpnia 2019 r. Firma Hostinger ujawniła, że naruszenie bezpieczeństwa mogło dotyczyć nawet 14 milionów użytkowników ich rynku. Firma resetuje hasła do wszystkich kont, których dotyczy problem. Można więc liczyć na pomoc.

Hostinger, dostawca usług hostingowych z Litwy, szczyci się tym, że co pięć sekund rejestruje nowego klienta i wraz z nim hosting. Firma, z 29 milionami użytkowników w 178 krajach i filiami w USA, Indonezji i Brazylii, działa od 2004 roku.

Zobacz także: Szczegółowa recenzja serwerów Hostingera i praktyczne testy

Hosting Hostinger ma niezły wybór planów serwera, z których wszystkie można zoptymalizować pod kątem WordPress. Szczególnie podobało nam się, że nawet najtańsze plany konta oferowały pewien poziom dostępu SSH dla tych, którzy go potrzebują. Firma zdobyła punkty za oferowanie wydajności dysków SSD, dedykowanego adresu IP w Polsce i regularnych kopii zapasowych dla niektórych planów.

Tym, co wyróżnia firmę, jest cena hostingu w pierwszym roku w wysokości mniej niż złotówki miesięcznie. Najtańszy plan strony firmy to zaskakująco niskie 80 centów miesięcznie, co daje 6.40 za rok. Jest to najtańszy program hostingowy, jaki widzieliśmy, chociaż cena rośnie po pierwszym roku. W rzeczywistości większość planów firmy wzrasta po wygaśnięciu ich ceny promocyjnej.

Hostinger według danych umowy oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy z treścią, której chcielibyśmy użyć więcej dostawców: „Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się nie kontynuować korzystania z Hostinger, zaoferujemy pełny zwrot pieniędzy za serwer, bez zadawania pytań”. Jeśli masz jakieś pytania, firma ma obsługę klienta z liniami czatu na żywo dostępnymi 24/7.

HostGator

HostGator to firma hostingowa oferująca na start pełen zakres usług bez limitu, z planami na prawie każdą potrzebę. Niezależnie od przypadku, czy dopiero zaczynasz i potrzebujesz bardzo podstawowej wspólnej witryny, czy potrzebujesz obsługi własnego komputera dedykowanego wyłącznie Twojej firmie, HostGator oferuje usługę, która może Ci pomóc. Również ceny są całkiem korzystne

Zobacz także konta HostGator i praktyczne testy oraz transfer z innej platformy.

Podoba nam się, jak HostGator pozwala nie tylko bardziej zaawansowanym twórcom stron na dostosowanie serwera dedykowanego lub wirtualnego, ale także wybór hostingu Linux lub Windows oraz oprogramowania wordpress. Chociaż HostGator nie obsługuje dysków SSD we wszystkich planach, wiele jego serwerów można wyposażyć w szybsze dyski. Firma także nie rozdaje każdemu certyfikatów ssl. Dzięki niskim cenom jest to jednak chętnie wybierana pozycja.

HostGator zdobył punkty za monitorowanie czasu pracy i regularne kopie zapasowe dla firmy, a także bezpłatne cPanel lub Plesk. Podobało nam się, że SSH jest dostępny dla bardziej skłonnych technicznie operatorów witryn i że można kupić dedykowane adresy IP. Zdejmowaliśmy punkty, ponieważ czasami trudno jest określić, jaka jest cena za hosting, gdy dane plany promocyjne zaczną obowiązywać.

To powiedziawszy, z hojną 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy za opłaty serwera, istnieje rozwiązanie hostingowe dla prawie wszystkich w HostGator. Trudno by był to aż rok, ale ponad miesiąc to długi okres.

aktywna strona na hostingu www

Hosting www co to jest?

Jeśli tworzysz stronę internetową, musisz potrzebować usługi hostingowej i domeny. To takie proste. Nie jest to skomplikowany transfer sieci, a tworzenie jej powoli od podstaw.

Usługi hostingowe www są dostępne, na podstawie zbudowane są wszystkie strony internetowe. Bez ograniczeń na, czy jesteś w przypadku Google, średnim przedsiębiorstwem czy lokalną kwiaciarnią, jeśli chcesz być online, musisz potrzebować najlepszego hostingu dla swoich potrzeb – i to jest używany w tym przewodniku.

Dostępne wyjaśnienia, czym naprawdę są hosting witryn internetowych, oraz kroki, które powracają do wyboru przed wybraniem swojego hostingu, podamy Ci ostateczną listę najlepszych hostingu, jakie możesz pobrać – dostępne od tego typu, . Twoja usługa hostingowa zapewnia Ci narzędzia, dzięki którym możesz zbudować dostępną stronę internetową dla Twojej firmy lub hobby online i uczy się używać dostępnej w Internecie.

Większość wszechstronnych dostawców obejmuje w w tym przypadku całą gamę usług rozliczanych co 30 dni, lub co rok: dedykowane serwery i zarządzanie, kreatory stron internetowych, wsparcia e-mail towarzyszące, hosting witryn www i wiele innych.

Przeczytaj, gdzie wybrać hosting www

Najlepszym obecnie na ten rok dostawcą hostingu dla klientów prywatnych jest Bluehost – uwielbiamy jego szeroki i użyteczny zestaw funkcji (nie wspominając o dostępnych cenach za konto) i naprawdę wyróżnia się, szczególnie jeśli chodzi o hosting www. InMotion Hosting to kolejny super wszechstronny produkt na rynku, który jest w stanie obsłużyć osoby prywatne i firmy każdej wielkości.

Krótko mówiąc, trafiłeś do najlepszego zasobu w sieci, aby wybrać konfigurację hostingu na start dla twojej firmy. Dzięki wielokrotnemu doświadczeniu apewniliśmy Ci rekomendacje i porady ekspertów dotyczące tani pakiet hostingu, twórców stron internetowych i dostawców hostingu WordPress.

Mają miejsce oferty dostawców serwerów, którzy mogą ci nawet oferować duże oferty na hostingi i bazy danych, oszczędzając więcej pieniędzy i zachęcać by wykonać transfer do ich firmy.

Najlepsze usługi hostingowe www 2019

Przedstawiamy listę najlepszych hostingów www:

 1. DreamHost
 2. Bluehost
 3. Hosting A2
 4. Hostinger
 5. HostGator

Hosting www: nasze wskazówki, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz

Przeanalizowaliśmy wiele danych (i ponownie sprawdziliśmy strony oraz opinie klientów) ponad 100 dostawców usług hostingowych www i domen – darmowych i płatnych – oraz ich pomoc przez cały rok, 7 dni w tygodniu, w razie awarii serwera, więc wiedząc, co czyni najlepszych gospodarzy witryn. Z naszego doświadczenia wynika, że dzięki doświadczeniu wybieramy dla ciebie najlepsze pakiety usług i najwygodniejszy panel.

Prawie zawsze korzystasz to, za co zapłaciłeś,w tym przypadku bez limitu transferu. Dotyczy baz danych, stron, domen i wszystkich twoich zasobów.

Jeśli twoja strona jest przede wszystkim wszystkim hobby, nie należy mieć znaczenia. Jednak jako podstawowe narzędzie biznesowe często fałszywie ekonomiczny jest według naszych danych wybór najtańszej (oferty bezpłatne) oferty w ofercie.

Uważaj na sztuczki cenowe

Przytłaczająca większość dostawców hostingu oferuje niskie ceny na początku swoich umów, ale potem ceny są zależne od okresu wstępnego. Może to być 24, 36 lub nawet 60 miesięcy po rejestracji. Często jest to więc dłużej niż rok. Zawsze szukaj pełnego kosztu korzystania za rok za cały panel.

Jak wiarygodny jest dostawca?

Prawie każdy może udawać, że jest prawdziwym usługodawcą internetowym i po prostu odsprzedawać produkty (hosting www, domen) innych osób oraz oferować ssl za darmo.

Zobacz, jak długo są w pobliżu, czy mają adres kontaktowy, kto jest ich właścicielem, czy są realistyczne obietnice w reklamie, jak bardzo nalegają na transfer, czy nie mają dziwnego limitu, itp. Google jest twoim przyjacielem.

Poznaj swoje granice

Jak czujesz się komfortowo, założyć własną stronę internetową? Czy w przeciągu kilku dni potrzebujesz pomocy z zewnątrz, aby zrozumieć liczne konsekwencje (które są wiążące z publikacją?

Zastanów się nad twórcami stron internetowych i ich limitu.

Nie potrzebujesz hostingu, aby uzyskać dostęp do Internetu, a twórcy stron internetowych korzystają z ciekawości i przekonującej alternatywnej. Nie możesz jednak łatwo migrować treści, jeśli chcesz odejść ze względu na ich zastrzeżony charakter. Nie musisz płacić też wielkiej ceny za zwykły hosting.

Aby uzyskać więcej, należy pobrać, możesz przewinąć w dół strony, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące hostingu. Możesz korzystać z naszej wiedzy bez limitu.

Proces: jak i dlaczego tworzymy oceny hostingu

Aby uzyskać bardziej szczegółowy widok tego, w jaki sposób mierzymy, jakie cechy mierzymy i dlaczego mierzymy je w naszych recenzjach witryn, zachowaj zasady bezpieczeństwa i przeczytaj je wnikliwie – transfer na najlepszą platformę stanie się łatwiejszy.

Przejdź do faktycznych planów dowolnego dostawcy usług hostingowych, a zobaczysz dziesiątki, jeśli nie setki oferowanych usług dobrych jako start (między innymi mysql). Jeśli jesteś nowicjuszem, zafascynuje Cię funkcjonalne bogactwo serwerów, bogactwo narzędzi, dzięki którym możesz zdobyć za swoją obecność w sieci za około 9 PLN miesięcznie (co daje niespełna 110 PLN na rok ).

Ostra konkurencja w tej dziedzinie nakazuje, aby marketing był na najwyższym poziomie bez limitu, aby zachować aktualność.

Wnioski

Te trzy czynniki są podstawą każdych danych znaczącego rankingu hostingu www. Nie może być inaczej, ponieważ witryna ładuje się szybko i jest
zawsze online. konto przebija wszystko inne. Pod koniec dnia powód
zakup usługi hostingowej polega na tym, aby strona była zawsze łatwo dostępna.

Wsparcie techniczne zależy w dużej mierze od dobrze wyszkolonego i szybkiego reagowania zespół nie tylko szybko rozwiązuje problemy, ale także zapobiega ich występowaniu. Transfer jest więc wspierany przez obsługę przez panel zgłoszeń.

Wizytówka online - co to jest? Hosting www to połowa sukcesu!

Oczywiście bierzemy pod uwagę aspekt finansowy hostingu i bierzemy pod uwagę opłaty początkowe i przedłużenia limitu pakietów hostingowych. Bardzo często oba są dość różne rzeczy. Z ceną domen związane są oferowane funkcje i hosting.

Najlepszy hosting firmy oferują oszałamiającą różnorodność narzędzi zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników.

Rozważamy również skalowalność serwera jakie daje firma i jej panel obsługi, czy przejście na większy plan jest uzasadnione i czy większe pakiety są naprawdę odpowiednie dla witryn o większym zapotrzebowaniu narzędzia przestrzeni, przepustowości i programowania. Zależy to również od ceny i limitu, a także jakości domeny.

Recenzje i kreator stron internetowych

Oto, w jaki sposób sprawdzamy najlepsze usługi hostingu witryn internetowych:

Wykorzystanie recenzji: Jak znaleźć najlepszy hosting dla Ciebie – pomoc jest w tym artykule.

Przed podzieleniem się na wszystkie kryteria oceny hostów internetowych, mam kilka prostych zasad wyboru hostingu i jego pakiet:

Jeśli planujesz zbudować blog na hostingu WordPress o dużym natężeniu ruchu, pobierz WP Engine. Dodatkowy koszt jest tego wart zwłaszcza jeśli reklamowana ma być twoja firma. Jest to również dobra opcja dla osób, które chcą zapłacić trochę więcej, aby nigdy nie musiały się martwić o nic związanego z ich hostingiem.

W przypadku wszystkich innych witryn uzyskaj szybki hosting, świetny okres pracy i niesamowite wsparcie. Bluehost, Siteground i InMotion to twoje najlepsze zakłady tutaj.

Jeśli naprawdę chcesz obniżyć koszty, skorzystaj z Hostingera lub Hostgatora. Oba są przyzwoite w niskich cenach i mają niedrogi ssl. Nie uważam jednak hostów za tańsze niż to.

Przestrzegając tych zasad, będziesz zadowolony ze strony od hosta, który uzyskasz i nie będziesz musiał wkrótce się zmieniać na inny hosting i serwery z racji ukrytego limitu.

serwer do hostingu www

Jak oceniamy hostów internetowych w Polsce? Co się naprawdę liczy?

Przejrzyjmy wszystkie kluczowe elementy którymi charakteryzuje się każdy hosting.

Czas działania witryny

Jeśli ludzie nie mogą uzyskać dostępu do Twojej witryny i serwera, dlaczego w ogóle ją masz? Dobry hosting to klucz do sukcesu. Ceny są coraz korzystniejsze!

Przede wszystkim potrzebujesz hostingu z doskonałym czasem pracy. Oznacza to, że witryna jest zawsze dostępna i nigdy się nie psuje. Podpinany certyfikat ssl do konta z domeną również pozytywnie wpłynie na ten aspekt, a ceny są coraz niższe. Podobnie do baz danych, które często mimo wysokiej wydajności są darmowe.

Z pewnością inaczej będziemy również oceniać małe hostingi do prostych zastosowań, a zupełnie inaczej spore hostingi vps o znacznie wyższej wydajności i możliwościach konfiguracji.

Aby uniknąć konieczności transferu i obietnicy „wystarczy nam zaufać”, że okres działania jest prawie idealny, większość hostów zapewnia pewnego rodzaju gwarancję co najmniej 99,9 procent czasu działania, a w pozostałym czasie możesz liczyć na natychmiastową pomoc. Jednak ta gwarancja nie stanowi dużej gwarancji. Oznacza to po prostu, że rachunek może zostać obniżony w przypadku nieplanowanych przestojów.

Na tych gwarancjach jest też wiele drobnych wydruków, w tym nieakceptowanie danych o czasie pracy zgłaszanych przez osoby trzecie lub innych firm oraz brak zwrotów za przestoje, które były poza kontrolą hosta (na przykład huragan).

Szybkość witryny

Szybkość witryny wpływa na wszystko, co jest związane z witryną, w tym pakiet i miejsce położenia serwera. Chcesz rankingi wyszukiwania na start? Uzyskaj szybką stronę. Chcesz zadowolone grono użytkowników i firm? Przyspiesz.

Szybkość witryny wpływa na każdą część firmy – również hosting.

Patrząc na różnych hostów internetowych, upewnij się, że wybierasz hosta, który może obsłużyć każdy podział strony przez wszystkie dni w roku.

Istnieje pewien niuans w szybkości strony jakie oferuje firma i jej panel do obsługi firm.

Na początku potrzebujesz hosta, który jest „wystarczająco szybki”. Nie musi być szybki, ale musi być szybki. Pomyśl o Amazon. W czasach, gdy Amazon właśnie sprzedawał książki, ich strona musiała być szybka, ale nie musiała być natychmiastowa. Teraz, gdy wiele osób i prawie każda firma używa go do robienia swoich zakupów, strona Amazon nie może być wystarczająco szybka.

Im większa ilość, tym szybciej będziesz chciał być i kupić większe serwery. Szczególną wydajność osiągnąć można wybierając odpowiednio szybki hosting seo o wydajnej specyfikacji technicznej. Jeśli planujesz zbudować witrynę o dużym natężeniu ruchu, potrzebujesz hosta, który może utrzymywać szalenie szybkie prędkości w dużych witrynach.

Obsługa klienta

Podczas prowadzenia własnej witryny i konta obsługa klienta hosta jest najważniejszą rzeczą, jaką może zaoferować hosting i serwery na których stoi przez cały rok. Pamiętaj by wybrać odpowiedni pakiet.

Przeszukanie recenzji użytkowania nie zawsze daje jednoznaczną odpowiedź na start na temat jakości wsparcia jakie daje firma na konkretnym serwerze internetowym.

Może wystąpić rozbieżność między recenzjami a jakością.

Uważaj na świecące usługi i recenzje na najlepszych publikacjach, które nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

Istnieje jeden prawdziwy test do oceny jakości obsługi klienta na dowolnym hoście.

Bezpłatny testowy test obsługi klienta

Prawie każdy hosting www i strona, ma gwarancję zwrotu pieniędzy na swoich wspólnych planach hostingowych, co oznacza, że możesz skonfigurować swoją stronę internetową i zobaczyć, co myślisz o usłudze przy stosunkowo niskich stawkach – tylko twój i wszelkie opłaty dodatkowe włączyć, na przykład płacić za rejestrację domeny. W tym okresie próbnym zalecamy udanie się do miasta z obsługą klienta. Wejdź na czat na żywo, otwieraj bilety, wskakuj do telefonu tak często, jak to możliwe, aby sprawdzić, czy podoba ci się to, co serwujesz.

Większość hostów oferuje darmowy okres próbny. Polecam wykorzystać ten czas, aby naprawdę zagłębić się w obsługę klienta hosta – jego centrum wiedzy, a zwłaszcza personel wsparcia we wszystkich kanałach. To opowie ci prawdziwą historię.

Natężenie ruchu

Ilość ruchu, jaki ma miejsce i otrzymujesz na strony, ma ogromny wpływ na potrzebny hosting.

W przypadku witryny, która odwiedza 300 odwiedzających w ciągu 30 dni, prawie każdy standardowy pakiet hostingowy będzie wystarczający. Dopóki Twój hosting ma silną obsługę klienta, możesz iść.

W miarę powiększania się, różnego rodzaju drobne szczegóły zaczynają mieć większe znaczenie.

Czy PHP na serwerze twoich firm jest regularnie aktualizowany? Czy masz serwer CDN dla swoich treści? Czy codziennie tworzona jest kopia zapasowa witryny i czy twoja firma może przywrócić ją w ciągu 15 minut, jeśli coś pójdzie nie tak? Czy masz certyfikat SSL?

Jeśli chcesz oszczędzić na certyfikat ssl to jest to jeden z większych błędów-  nie zyskasz ruchu. Czy Twój serwer może obsłużyć gigantyczny skok ruchu podczas promocji marketingowej i zainteresowania firm?

Nie skąp, jeśli chcesz być duży

A jeśli planujesz pozostać poniżej limitu 50 000 odwiedzających miesięcznie, uzyskaj standardowy pakiet hostingu www oraz kopie zapasowa. Nie ma powodu, aby martwić się o zaawansowane serwery na profesjonalnym hostingu.

Dobra cena

Chociaż nie chcesz przepłacać za hosting, zdecydowanie nie chcesz też udostępniać wszystkich możliwych danych kont bankowych.

Unikaj wyboru hosta wyłącznie po cenie usługi. Nie chcesz by twoje pliki trafiły w niepowołane miejsce.

Większość podstawowych planów hostingowych zawiera się w przedziale 10–20 USD miesięcznie. Tak, są tańsze opcje. Niektóre z nich to oferty promocyjne, które znikają przy odnawianiu. Inni organizują plany ze strasznym wsparciem i bezawaryjnością.

Moją zasadą jest, że jeśli cena za start i dostęp brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Nie martwię się też o szukanie ofert promocyjnych firm, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Z każdej witryny, którą kiedykolwiek zarządzałem, korzystaliśmy z naszego hosta przez lata, nie zmieniając się nigdy, kiedy mieliśmy hosta, z którego byliśmy zadowoleni. Oferty promocyjne przychodzą i odchodzą dość szybko.

Podsumujmy hosting do stron www

Możliwość łatwej i szybkiej migracji istniejącej witryny pozwoli Ci zaoszczędzić tygodnie.

Nawet prosta strona WordPress może być bardzo trudna w migracji. Najpierw musisz skonfigurować nową instalację WordPress na nowym hoście. Następnie musisz wyeksportować bazę danych zawartości ze starej witryny i zaimportować ją do nowej. Wreszcie musisz ponownie skonfigurować wszystko w WordPress, takie jak motyw, wtyczki i ustawienia.

To prawdziwy ból i dlatego opracowaliśmy cały przewodnik na tematy zorientowane na hosting. Jeśli szukasz czegoś innego niż hosting www, przejdź do strony głównej.

Tomasz Raczek

Tomasz Raczek

Leave a Replay

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie hostingowym dla ponad 100 różnych użytkowników.

Webhosting Reviews

Follow Us

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wij respecteren uw privacy

Scroll to Top