Najlepszy Windows Hosting – porównanie usług dla wersji server

Najlepszy windows hosting featured image
Ostatnio zaktualizowany: 22/07/2021

Najlepsze hostingi windows

Cloudways

4.9/5

od 10 USD

(miesięcznie)

WPX Hosting

4.5/5

od 20,83 USD

(miesięcznie)

Siteground

4.7/5

od 3.95 €

(miesięcznie)

SeoHost

4.7/5
od 4,00zł

(miesięcznie)

dHosting

4.6/5

od 16,70 zł

(miesięcznie)

Więc planujesz skorzystać z hostingu systemu Windows Server, ale nie możesz się zdecydować, który pakiet z nich jest najlepszym dostawcą? Dostępność kilkudziesięciu hostów sprawia, że dość trudno jest wybierać między różnymi firmami, ale przeprowadziliśmy gruntowne badanie i znaleźliśmy najlepsze opcje. Istnieje znacząca różnica między hostingiem Windows i Linux, poza tym, że ten ostatni kosztuje mniej pieniędzy za pakiet. Jeśli jesteś programistą lub programistą zajmującym się głównie ASP, MS SQL lub ASP.net itp., Hosting oparty na systemie strony będzie dla Ciebie idealny.

Główne zalety serwerów z systemem operacyjnym Windows:

 • Regularne aktualizacje konta w celu zapewnienia optymalnej wydajności
 • Firma stojąca za najnowszymi łatkami bezpieczeństwa zapewnia niezawodną ochronę
 • Nie musisz uczyć się zaawansowanych umiejętności zarządzania maszyną
 • Kompatybilny z Microsoft FrontPage i zaawansowanymi funkcjami
 • Idealna opcja do tworzenia aplikacji opartych na systemie Windows
 • Przyjazny dla ASP, Visual Basics, .Net i ASP.net, e-mail
 • Graficzny interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu w porównaniu do systemu Linux
 • Możesz łatwo wdrożyć, zainstalować lub zmienić rzeczy (dzięki GUI)
 • Zezwalaj na dostęp do zdalnego pulpitu przez serwer

5 najlepszych dostawców hostingu systemu Windows Server 2019

1. TMDHosting

Oto charakterystyczny TMDhosting, który ma wiele powodów, które zmuszają poszukujących do rozważenia ich podczas przeszukiwania usług serwerów. TMD jest szczególnie stabilnym hostem internetowym z gwarancją bezawaryjności na serwery na poziomie 99,999% i niesamowicie szybkimi usługami. Możesz korzystać z możliwości serwera opartych na systemie usługi we wspólnym środowisku. Firma zastąpiła dyski o niskiej prędkości obrotowej dyskami SSD, które są 20 razy szybsze, dlatego Twoja strona ładuje się szybciej.

Oprócz wydajności, TMDHosting zapewnia ogromną 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest ponad standardowy okres i pakiet. Oznacza to, że masz więcej czasu na ich ocenę. Najlepsze jest to, że ich podstawowy plan może pomieścić do 6 stron internetowych, nieograniczoną przestrzeń dyskową, bazę danych MSSQL i przepustowość konta. Co najważniejsze, zawsze zapewniają szybką dostępność najnowszych platform .NET. TMD ma silne zabezpieczenia po stronie usług, zaporę ogniową i zaktualizowane poprawki aplikacji. Posiadają aktywne zapory sieciowe obsługiwane przez popularną BitNinja. Ponadto automatyczne monitorowanie, automatyczne aktualizacje i eksperci SPAM zapewniają bezpieczeństwo.

Firma jest wystarczająco hojna, aby oferować tani hosting wraz z bezpłatną nazwą domeny dla każdego planu. Istnieje również bezpłatny SSL jednym kliknięciem, który jest ważny zarówno dla bezpieczeństwa, jak i rankingu SERP. Do zarządzania funkcjami hostingu wszystkie konta zawierają panel Plesk, który nieco różni się od cPanel, ale jest łatwy w obsłudze. Nikt nie wyobraża sobie prowadzenia witryny bez kopii zapasowych i oczywiście kopie zapasowe kosztują dodatkowe pieniądze. Ale TMDHosting ułatwia to, oferując bezpłatne usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Posiadanie ekspertów firmy do pomocy technicznej jest zawsze lepsze niż poleganie na wsparciu i rozwiązania osób trzecich. TMDhosting udostępnia całodobową obsługę klienta za pośrednictwem wielu kanałów zarządzania, takich jak czat na żywo i bilety. Pomoc telefoniczna jest również dostępna od poniedziałku do piątku. Dostajesz najlepsze usługi o wartości pieniężnej i niedrogie plany serwerów Windows ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, aby serwer mógł płynnie działać.

2. InterServer

Interserver ma serwery mające na celu dostarczanie niezawodnych usług po przystępnych cenach. Hosting to konkurencyjny rynek, a Interserver zajmuje się nim rozsądnie od 1999 roku. Firma często ogłasza ogromne rabaty na pakiet, takie jak hosting za jedyne 1 cent za ograniczony czas. Oprócz różnych rodzajów rozwiązań hostingowych możesz także zarejestrować nazwę domeny przy bardzo niskich przedłużeniach w porównaniu do konkurencji.

Podobnie jak inni dostawcy, oferują niższe ceny w przypadku planów długoterminowych, takich jak 3 lata. Ich hosting zoptymalizowany pod kątem aplikacji Windows ma całkiem nieograniczone możliwości. Otrzymasz nieograniczone miejsce na dane, transfer danych, e-mail i konta subdomeny. Ponadto możesz hostować do 20 witryn. Aby uzyskać wysoką wydajność, istnieje oddzielny system buforowania oparty na SSD. Co więcej, istnieje również bezpłatny zintegrowany CDN, aby zapewnić szybkie ładowanie na całym świecie.

Kolejną godną uwagi rzeczą jest to, że obejmują one bezpłatne cotygodniowe kopie zapasowe danych, podczas gdy przywracanie wymaga wysłania żądania. Dodatkowo twój magazyn danych w mechanizmie pamięci odpornym na uszkodzenia „RAID-10”. InterServer należy do firm, które oferują 99% czasu sprawności e-mail i tak, skutecznie umożliwiają to ponad swoje obiecane przestoje. Dla wygody klientów obejmują one panel sterowania Plesk, który jest nie tylko oferowany przez większość dostawców serwerów Windows, ale także prosty w użyciu. Dostępny jest również bezpłatny certyfikat SSL, który jest niezbędny nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także w rankingu wyszukiwarek.

Nie oferują one bezpłatnej domeny, ale można kupić oprogramowanie po obniżonej cenie 1,99 USD na serwer. Firma utrzymuje wszystkie podstawowe sposoby, takie jak czat na żywo, telefon i e-mail, aby pomagać klientom przez całą dobę. Zgodnie z naszym doświadczeniem możemy powiedzieć, że należą do firm z naprawdę szybkim czatem na żywo. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego dostawcy, możesz bezproblemowo przeprowadzić migrację do InterServer bez płacenia ani grosza. Oprócz wielu korzyści czeka na Ciebie kredyt AdWords w wysokości 100 USD i 20% zniżki nasze ulubione szablony Monster.

3. DreamHost - tani hosting systemu Windows Server w chmurze

Od 1997 roku serwery DreamHost stale się rozwijają i hostuje ponad 1,5 miliona domen na swoim piętrze. Zapewniają kompletne rozwiązania internetowe, w tym rejestrację nazw domen i wszelkiego rodzaju usługi hostingowe. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych dwóch dostawców, nie oferują hostingu współdzielonego z konfiguracji Windows. Jeśli więc chcesz hostować system strony, możesz to zrobić na platformie chmurowej. Co więcej, w przypadku Linuksa ich współdzielony pakiet i hosting oraz ochrona jest doskonałym wyborem, który jest objęty 100% gwarancją bezawaryjności domen, bezpłatnym SSL i 97-dniową polityką zwrotów.

Hosting w chmurze DreamHost to niezarządzana usługa, w której możesz wdrożyć system operacyjny Windows, Linux i BSD. Będziesz miał pełny dostęp do roota, więc będziesz mógł zainstalować system operacyjny według własnego wyboru. Jako hosting w chmurze obsługiwany przez wiele maszyn, które działają jak jeden, więc szanse na przestoje są najniższe. Największą zaletą infrastruktury chmury jest skalowalność, która umożliwia natychmiastowe zwiększenie zasobów w razie potrzeby.

Konta oferują dużo miejsca na serwerach SSD. W ich najmniejszym planie otrzymasz 80 GB miejsca na dysku SSD i 100 GB miejsca na dysku bez żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto zapewniają izolowane środowisko, dzięki czemu inne konta nie będą miały wpływu na Twoją witrynę podczas skoków ruchu. Należy pamiętać, że na udostępnionym serwerze Windows panel sterowania Plesk jest bezpłatny, może to wynikać ze wspólnych kosztów. W chmurze DreamHost oferują po prostu prosty panel sterowania, więc powinieneś mieć doświadczenie w zarządzaniu hostingiem.

Dzięki chmurze DreamHost nie musisz płacić jednorazowo kwoty ryczałtowej. Możesz zrezygnować z ich usług w dowolnym momencie, dzięki czemu nie potrzebujesz polityki zwrotu pieniędzy. Ponadto można łatwo zintegrować aplikacje usług pamięci masowej innych firm do przechowywania plików kopii zapasowych i e-mail. Chociaż mają wsparcie na czacie i przez telefon, wsparcie techniczne DreamHost 24/7 jest głównie zapewniane przez system sprzedaży biletów. DreamHost to doskonały wybór szczególnie dla programistów, ponieważ jest niezawodny i zapewnia pełny dostęp do katalogu głównego w bardzo przystępnych cenach.

4. Vultr - niezawodny hosting Windows w chmurze z 15 opcjami centrum danych

Vultr najlepsza chmura serwerów Windows

Vultr to stosunkowo nowy dostawca hostingu, uruchomiony w 2014 roku, ale zarządzany przez zespół mający ponad 20-letnie doświadczenie w hostingu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem ich czasu pracy, szybkości i skalowalności. Firma szybko się rozwinęła i stała się jednym z gigantycznych dostawców hostingu w chmurze, który obsługuje ponad 100 000 klientów na całym świecie. Podobnie jak wspomniany powyżej DreamHost, Vultr oferuje niezależne serwery chmurowe do korzystania z niego zgodnie z Twoimi potrzebami, takimi jak Windows lub Linux.

Jedną z wyjątkowych rzeczy jest to, że konta Vultr oferuje szeroki zakres planów z dedykowanymi zasobami. Możesz łatwo znaleźć najbardziej odpowiedni plan zarządzania, który odpowiada Twoim potrzebom. Ponadto technologie chmurowe cechowały się łatwą skalowalnością. Zamiast migrować całe konto, dzięki Vultr możesz w razie potrzeby zwiększać lub zmniejszać zasoby natychmiast. Istnieje również natychmiastowe udostępnianie zautomatyzowanych serwerów Bare Metal do obsługi dużego ruchu. Dzięki Vultr nigdy nie musisz się martwić skalowalnymi opcjami.

Vultr ma różne centra danych i serwery, aby zapewnić niskie opóźnienia niż wiele hostów ma konta w chmurze. Mają 15 lokalizacji centrów danych do wyboru zgodnie z geolokalizacją odbiorców. Z drugiej strony pomaga także skrócić czas ładowania witryny i aplikacji na całym świecie. Cała sieć jest zbudowana z dysków półprzewodnikowych i sprzętu klasy biznesowej dla wysokiej prędkości odczytu i zapisu. W związku z tym ryzyko przestojów jest bardzo niskie, ponieważ system automatycznie przełącza się na inną kopię danych w przypadku awarii sprzętu.

Możesz uznać za wadę lub nie, że pakiet Vultr nie oferuje panelu sterowania Plesk do zarządzania serwerem hostingowym Windows. Zapewniają one prosty, opracowany wewnętrznie pulpit nawigacyjny z instalatorem 1 kliknięciem. Chociaż są partnerami, aby zaoferować Plesk na 30-dniowy okres próbny. Jeśli chodzi o pomoc techniczną, możesz przesłać bilety lub zapoznać się ze szczegółową dokumentacją. Niestety nie ma czatu na żywo. Hostując na Vultr, możesz nie tylko grać swobodnie, ale także korzystać z łatwej skalowalności i niewątpliwie niezawodnej wydajności.

5. A2Hosting

Będąc jednym z najbardziej elastycznych hostów internetowych w branży, A2Hosting dostosował swoje usługi i konta do potrzeb klientów. Przedsięwzięcie rozpoczęło się w 2001 r., Aby obsługiwać wybranych klientów, ale w 2003 r. Zdecydowali się obsłużyć szerszy rynek, wprowadzając różnorodne usługi hostingowe za pośrednictwem swojej platformy. Dzisiaj prezentują zarówno plany konfiguracji serwerów Linux i Windows. Oprócz VPS i dedykowanego możesz nawet skorzystać z hostingu serwerów we wspólnym środowisku w ekonomicznych cenach.

A2Hosting wie, jak duża prędkość ma kluczowe znaczenie dla ich klientów. Niezależnie od typu hostingu (współdzielony, serwery VPS itp.) Wszystkie pakiety są dostarczane z serwerami opartymi na SSD w celu bezproblemowego przesyłania danych. Ponadto wybór lokalizacji centrum danych (USA, Europa i Azja) zależy od Ciebie. Lokalizacja konta najbliższa Twoim klientom pozwala na szybkie przesyłanie danych z centrum danych do przeglądarki klienta, a tym samym szybki czas ładowania. Możesz nawet skonfigurować technologie Turbo dla dodatkowej przewagi prędkości.

Na A2hosting współdzielony serwer strony jest najtańszym sposobem korzystania z technologii użytkowników OS. Otrzymasz nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD na potrzeby związane z pamięcią masową, taką jak system operacyjny, bazy danych. Ponadto każdy plan obejmuje nieograniczony transfer danych, co oznacza, że nie ma miesięcznych ograniczeń liczby odwiedzin. Hosting stron usługi obejmuje panel sterowania Plesk, który ma intuicyjny interfejs do zarządzania domenami, wiadomościami e-mail i bazami danych itp. Obsługują wiele wersji ASP.NET, .NET, Silverlight, a także bezpłatne certyfikaty SSL.

Zwykle system operacyjny Windows jest krytykowany za słabe zabezpieczenia użytkowników. A2Hosting zapewnia odpowiednią pakiet ochrony przed złośliwymi działaniami. Skanowanie antywirusowe, aktualizacje jądra, zapora ogniowa, a zwłaszcza system przeciwko brutalnej sile chronią cię ze wszystkich stron. Nie musisz się więc martwić o bezpieczeństwo na serwerze Windows.

Obsługa klienta jest podstawą każdej firmy hostingowej; mądrze zarządzali także obsługą klienta. Czat na żywo, e-mail i wsparcie telefoniczne są dostępne 24/7/365 w celu uzyskania pomocy. A2Hosting to niezawodny host internetowy, niezależnie od tego, czy chcesz hostować system Windows, czy Linux. Co więcej, w każdej chwili otrzymasz niewiarygodną gwarancję zwrotu pieniędzy (tj. W ciągu 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, a następnie proporcjonalnie do niewykorzystanych usług).

pasek z godziną systemu windows

Porównaj hosting Windows

Hosting przy użyciu platformy sieci Microsoft .NET jest bardziej popularny niż kiedykolwiek wcześniej. Ale tylko stosunkowo niewiele hostów zapewnia serwer Windows niezbędny do korzystania z niego. Windows jest specyficznym środowiskiem i może być wymagany przez niektóre oprogramowania, na przykład gdy wybiera się hosting e-commerce

Hosting serwerów jest dostępny we wszystkich kształtach i rozmiarach – od podstawowych kont współdzielonych po chmurę na poziomie przedsiębiorstwa i dedykowane plany sieci. Największym wyzwaniem jest jednak znalezienie hostingu serwerów z wszystkimi innymi funkcjami, których będziesz potrzebować.

Przejdziemy do szczegółów usług poniżej, ale oto nasze typy dla 5 najlepszych hostów Windows:

 • TMDHosting – Niedrogi, bogaty w funkcje wspólny hosting Windows
 • InterServer
 • DreamHost
 • Vultr
 • A2Hosting

Jak wybraliśmy najlepsze hosty dla systemu Windows?

Zebraliśmy wszystkie plany hostingowe dla stron Windows z ponad możliwości 1500 planów hostingowych, które sprawdziliśmy w ciągu ostatniej dekady. Następnie połączyliśmy je z naszymi tysiącami recenzji klientów, aby określić 5 najlepszych hostów serwerów do zarządzania

Hosting strony – co musisz wiedzieć

Rozwiązanie hostingowe dla użytkowników oparte na systemie usługi może zapewnić znaczące korzyści osobom korzystającym ze skryptów ASP i .NET lub Microsoft Exchange (w cenie premium). Ale zanim to omówimy, usuńmy jedno:

Nie potrzebujesz serwera Windows tylko dlatego, że korzystasz z komputera PC lub laptopa z systemem usług. Hosting jest całkowicie niezależny od Twojej konfiguracji w domu lub w biurze.

 

Co wybrać Linux czy Windows Hosting Platform?

Wybór nowego planu hostingowego jest skomplikowanym procesem. Oprócz różnych zdolności użytkowników i alokacji zasobów, znajdziesz także różne platformy: Windows i Linux.

Do wyboru są różne wersje obu. Przed rejestracją musisz zdecydować, czy pakiet hosting Linuksa będzie odpowiednią opcją dla Twojej witryny, czy też powinieneś zainwestować w hosting konta.

Większość taniego hostingu jest udostępniana na serwerach Linux, ale konfiguracja Linuksa nie jest odpowiednia dla wszystkich.

Jeśli zaprojektowałeś (lub planujesz zaprojektować) swoją witrynę czy serwery za pomocą ASP i .NET, potrzebujesz hosta Windows, aby poprawnie ją obsługiwać. Są też inne dobre powody, aby odrzucić hosting Linuxa.

Najważniejsze powody, aby wybrać system Windows zamiast hostingu Linux:

 • Używasz języka programowania / bazy danych, których Linux nie obsługuje
 • Nie szukasz najtańszej opcji, wolisz większą kontrolę
 • Chcesz mieć możliwość korzystania z pulpitu zdalnego w celu uzyskania dostępu do usług
 • Używasz platformy sieci .NET
 • Nie lubisz cPanel

Poniższa tabela zawiera szybki podział serwerów hostingowych, które należy wybrać, w zależności od potrzeb użytkowników. Bardziej szczegółowo przejdę poniżej.

Który serwer hostingowy jest dla Ciebie odpowiedni?

Jeśli chcesz:

 • Najtańsza opcja – Linux
 • Aby użyć ASP lub .NET – Windows
 • Aby użyć Sharepoint – Windows
 • Aby użyć MS SQL lub MS Access – Windows
 • Aby korzystać z PHP, CGI, Perla lub Pythona – Linux
 • Aby użyć Plesk – Linux / Windows
 • Aby użyć cPanel i WHM – Linux
 • Aby łatwo korzystać z WordPress – Linux *
 • Aby użyć Apache lub określonego modułu Apache – Linux
* Serwery Windows obsługują WordPress, ale łatwiej jest go używać w systemie Linux.
Kiedy wybrać usługę Windows Hosting zamiast Linuksa

Czy zawsze wybierać unix?

Większość stron internetowych na świecie jest hostowana na serwerach Linux. Chociaż Linux jest świetnym systemem operacyjnym ogólnego zastosowania, potrzebujesz systemu Windows do określonych aplikacji i technologii.

 1. .NET Framework
  Potrzebujesz serwera Windows do wszystkiego, co wymaga architektury .NET. W szczególności system strony jest wymagany do wszystkiego, co napisano w ASP (co oznacza Active Server Pages) lub ASP.NET.
 2. Visual Basic
  Będziesz także potrzebował usług konta, jeśli pracujesz z Visual Basic (VB).
 3. System Windows jest wymagany, jeśli chcesz podłączyć się do dowolnych produktów w stosie Microsoft, takich jak Exchange, lub jeśli pracujesz w SharePoint. Obejmuje to projektowanie treści w programie SharePoint Designer.
 4. FrontPage lub SQL
  Znalezienie hosta obsługującego rozszerzenia FrontPage jest bardzo trudne (jeśli nie niemożliwe). Microsoft nie obsługuje już rozszerzeń FrontPage od lipca 2015 r. (Więcej na temat FrontPage).
 5. MS Access i MS SQL
  Jeśli korzystasz z bazy danych MS Access lub jeśli jesteś użytkownikiem MS SQL Server, hosting Windows jest odpowiednią usługą dla Ciebie.

Gdy Windows Hosting nie działa

Jeśli potrzebujesz używać PHP, CGI, Perla lub Pythona, Linux jest to najlepszy wybór, ponieważ jest bardziej wszechstronny.

I chociaż WordPress oraz e-mail można zainstalować na serwerze Windows, o wiele mądrzej jest korzystać z Linuksa ze względu na dużą ilość dostępnej pomocy i dokumentacji, które pomogą Ci rozwiązać problemy.

Jeśli chodzi o bazy danych, skontaktuj się z hostem, aby zobaczyć, co oferują dla użytkowników. Linux ma tendencję do używania MySQL, podczas gdy serwery Windows zwykle uruchamiają MS SQL (i do pewnego stopnia MS Access).

Jeśli wiesz, że musisz połączyć się z serwerem SSH, musisz skorzystać z hostingu Linux.

Zawsze możesz też wybrać inny typ hostingu. Szczegółową rozpiskę znajdziesz na PC Software Avies – najlepsza usługa hostingowa.

Tomasz Raczek

Tomasz Raczek

Leave a Replay

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie hostingowym dla ponad 100 różnych użytkowników.

Webhosting Reviews

Follow Us

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Wij respecteren uw privacy

Scroll to Top